Toner Dolumu

Beta büro makinaları olarak her marka model yazıcının toner dolumu yapmaktayız. Toner dolum fiyatlarını belirleyen çeşitli kriterler bulunmaktadır. Bunların birincisi toner dolumu sırasında toner’in içerisine konulan toner toz miktarıdır. İkincisi ise toner dolum işlemi bittikten sonra yazıcınızın dolum yapılan tonerinizin seviyesini doğru göstermesi için gereken toner chip değişimidir. Toner chip bazı modellerde çok yüksek fiyatlardan satılmaktadır.

Bu sebeple toner dolum ücretiniz yüksek olmalıdır. Trakya bölgesinin her yerine 3 adet teknik servis aracımız ile servis hizmeti vermekteyiz. Yazıcı tonerinizin dolumu yapılmak üzere firmanızdan teslim alıp, toner dolum işlemi tamamlandıktan sonra ücretsiz olarak teslim etmekteyiz. Genellikle hp toner dolum daha yaygın olarak yapılmaktadır. Samsung toner dolum, Canon toner dolum, Lexmark toner dolum ve brother toner dolum da yapılmaktadır. Tonerlerinizin içerisinde bulunan drum zamanla yıpranma gösterip değişmesi gerekecektir. Bozuk drum, yazıcıdan aldığınız çıktılarınız da siyah çizgilere sebep olmaktadır.

Bazı toner modellerinde drum ve toner haznesi ayrı olarak bulunmaktadır. Toner dolum yaptırıcağınız zaman sadece toner haznesinin dolum için alınması yeterlidir. Her sarf malzemenin belirli bir ömrü olduğundan toner dolum yapıldıkça ömrü kısalır. Sağlıklı çalışamayacağı için yeni toner almanız gerekecektir. Hp toner dolum için daha dayanıklıdır. Tekirdağ, çorlu, süleymanpaşa, ergene, malkara, çerkezköy, saray ve şarköy’e toner dolum hizmeti vermekteyiz. Kırklareli, lüleburgaz, vize, pınarhisar ve babaeski’ye toner dolum hizmeti vermekteyiz. Edirne, uzunköprü, ipsala, keşan ve havsa’ya toner dolum hizmeti vermekteyiz.

Bize ulaşarak işletmeniz için Toner Dolum Teklifi talep edebilirsiniz.

E-KATALOG

Ürünlerimize Bir Göz Atın