HP DeskJet 2710 5AR83B

Wi-Fi Çok Fonksiyonlu Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı

WiFi Desteği İle Kusursuz Kullanım

İnternet bağlantısının varlığı, ürünün kullanımı sırasında büyük kolaylık sağlamaktadır. Bu sayede kullanım sırasında herhangi bir cihazdan çıktı gönderilmesine gerek kalmadan, bağımsız olarak kendi çıktılarınızı alabilirsiniz. Aynı zamanda ortak ağlardan istediğiniz akıllı cihazla bağlantı kurabilirsiniz. Böylece akıllı cep telefonları aracılığıyla bile çıktı gönderebilirsiniz.

Tarayıcı Fonksiyonu

Tarayıcı olarak kullanılabilir olan bu ürün, bu sayede birden fazla cihaz ile yapılabilecek işi tek başına yapar. Ekonomik bir kullanım imkanı sunar. Aynı zamanda yüksek kalite ve çözünürlükte tarayıcı avantajı, kullanım sırasında ofis işlerinde rahatlık sunar.

Kısıtlı Yer İşgali

Ürün, kapladığı alan bakımından oldukça ergonomiktir. Birden fazla işlevi bünyesinde barındıran bu ürün, işlevlerinin tam aksine oldukça düşük yer kaplama oranına sahiptir. Böylece bilgisayarın kasasının üzerinde bulundurulabilir, masanızın üzerinde fazla yer kaplamaz.

Ofis ve Okullar İçin Uygun

Çıktı alımının yoğun olduğu iki alan olan ofis ve okullarda, bu ürünün kullanımı uygundur. İşlev sorunu yaşamayacağınız için masrafsız olan bu ürün, performansı açısından da tercih edilmektedir.

Daha Uzun Toner Ömrü

Ürünün sahip olduğu toner ömrü, diğer yazıcılar kıyasla 2 kat daha fazladır. Bunda püskürtmeli olmasının da katkısı vardır.

Ekonomik Kullanım Avantajı

Bu ürün ile hem kağıttan, hem elektrikten tasarruf edebilirsiniz. Dar kağıt tepsisi sayesinde ürün, kağıt sıkışması gibi bir soruna neden olmaz.

HP DeskJet 2710 5AR83B

Hp Mürekkepli yazıcı