Kiralık yazıcı fiyatları
Günümüzde yaygın olarak yazıcı kiralama tercih edilmektedir mesela Kiralık yazıcı fiyatları belirlenirken aylık yazdırma maliyeti önemlidir.

Kiralanacak olan mesela yazıcının marka ve modelini belirlemeye yardımcı olur. Yazıcı kiraladığınız da toner ve drum maliyetiniz olmaz bu sebepten Periyodik bakım için servis hizmeti bedeli ödemezsiniz.

Kullanıcıdan kaynaklanan hatalar dışında her hizmet ancak ücretsiz verilmektedir.

Kurumsal firmalar yazıcı kiralamayı daha fazla tercih etmektedir. Sebebi sayfa başı kiralık yazıcı maliyetlerinin daha ekonomik olmasıdır.

Yazıcı kirala ve yazıcı satınalma tekliflerini beta büro makinalarından talep edebilirsiniz. Hp çok işlevli kopyalayıcı ve yazıcı kiralama için teklif alabilirsiniz. Kurumsal kiralık yazıcınıza kartlı sistem montajı da yapılabilmektedir. Kartlı sistem’e ek olarak yazılım desteği ile bu ayrıntılı raporlama yapabilirsiniz. Personelinize kartlı sistem ile yetkilendirme yapabilirsiniz. Sayfabaşı kiraladağınız yazıcıda gelişmiş iş takip yazılımıyla mesela personelinize kullanım kotası belirleyebilirsiniz. Kullanım konusunda sınırlama yapabilirsiniz.

Günümüzde Türkiye’nin birçok noktasından kiralama ve cihaz alımı konusunda tercih edilme nedenlerimiz arasında tüm bu yenilikçi ve çözüm odaklı çalışma prensibimizin büyük bir payı bulunmaktadır.

Kaliteli ve güvenli hizmet anlayışıyla hareket eden kuruluşumuzda, kiralama veya satış hizmetlerinin yanı sıra satış sonrası destek ve danışmanlık hizmetleri verilmektedir.

  • % 100 müşteri menuniyetine dayalı hizmet
  • Sizlerin operasyonel verimliliğini güçlendirmek
  • Geniş hizmet yelpazesi ile beklentilerinizin ötesine geçecek bir hizmet zinciri yaratmak

Bize ulaşarak işletmeniz için Kiralık yazıcı teklifi talep edebilirsiniz.