Kartlı Sistem Yazıcı Fiyatları
Kartlı sistem yazıcıları beta büro makinalarından temin edebilirsiniz. Kullandığınız yazıcınıza da kartlı sistem montajı yaptırabilirsiniz.
Kiralık yazıcılarınıza kartlı sistem entegre yapılabilir.
Personelin kullandığı mifare ve Proximity personel takip kartları uyumludur. Mifare kartlar ile kullanıcılara kontör yükleyerek yazıcıdan alınan çıktıları takip altına alabilirsiniz.
Proximity kartlara da kontör yüklenebilmektedir. Bu sayede kontör sayısına bağlı olarak personelin aldığı print çıktısı gözlemi yapılabilir.

Kartlı sistem yazıcı fiyatları
Trakya bölgesinde personel takip kartları konusunda profesyonel destek hizmeti için bize ulaşabilirsiniz. Mifare ve proximity kartlar konusunda teknik servisimizden destek alabilirsiniz. Yeni aldığınız yazıcıların kart okuyucu modülü ve yazılım yüklemesi için bize ulaşabilirsiniz.
İşletmenizin kullandığı personel kartlarını yazıcılara adaptasyonunu sağlıyoruz. Merkezi kontrol ve raporlama için gerekli yazılımı satın alarak aylık raporlar oluşturabilirsiniz.
Kullanıcılar personel takip kartındaki kontör bitince yazıcıyı kullanamazlar. Tekrar kontör yükletmeleri gerekmektedir. Hp yazıcılara da kartlı sistem montajı yapılmaktadır.
Başta canon, lexmark, samsung, epson, oki, brother yazıcılara kart montajı yapılmaktadır.
Çorlu, çerkezköy, lüleburgaz, tekirdağ, edirne, kırklareli il ve ilçelerinde kart okuyucu montajı yapmaktayız.
Daha geniş bilgi ve fiyat almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

E-KATALOG

Ürünlerimize Bir Göz Atın