kyocera mk yı değiştirin uyarısı ne demek?

Kyocera fotokopi makinaları mesela parça değişimleri geldiğinde ekranda mk’yı değiştirin uyarısı vermektedir. Fotokopiler için bakım kitler bulunmaktadır. Mk kitlerin içerisinde fotokopi makinasının tüm sarf malzemeleri bulunmaktadır. Kyocera toner dahil değildir.

Çerkezköy fotokopi makinesi firması olarak bu alanda en iyi hizmeti vermekteyiz.

Fatih projesi kapsamında dağıtımı yapılan kyocera fotokopi makinalarının 300.000 kopya çekim sayısında mk kitlerin değişiminin yapılması gerekmetedir. Kullanılan kyocera tonerlerin kalitesi mk kit ömrünü uzatıp kısaltabilmektedir. Kaliteli muadil toner veya otjinal kyocera toner kullanımında mk kitler çok uzun çekim sayılarına ulaşabilmektedir. Mk kit değişimi oldukça yüksek rakamlara ulaşmaktadır. Kyocera mk kit değişimi yapmak istemezseniz muadil yedek parçalar kullanarak kyocera fotokopi makinasınızı aktif hale getirebilirsiniz. Kyocera makina da kullanılan tonerler kalitesiz ise ilk önce fuser üniteye hasar vermektedir. fotokopi makinasının Kyocera  orjinal toner fiyatı oldukça yüksektir.

Bu sebepten dolayı kullanıcılar muadil tonere yönelmektedirler. Kyocera parçaların ömürlerinin uzun olması kullanıcıları ilk etapta etkilese de toner maliyetleri oldukça yüksektir. Muadil toner kullanım oranı çok yüksektir. Bu yüzden dolayı mk kitlerin değişimi erken yapılmaktadır. Çünkü kopya ve çıktı kalitesi kalitesiz ve rahatsız edici bir duruma gelmektedir. Mk kit değişimini mutlaka fotokopi servisi olan bir firmaya yaptırmanız gerekmektedir. Çünkü mk kit değişimi sırasında makinanın içerisindeki tonerler ve kağıt tozları iyi temizlenip yeni parçalar monte edilmedir. Bu bakım esnasında makinanız genel bir kontrolden geçmektedir. Kırık plastik aksamlar tespit edilmektedir.

Fotokopi makinasının içerisinde kalmış bir yabancı cisim yeni takılan parçalara zarar vermesini önlemek için mutlaka temizlik yapılmalıdır.

kyocera mk yı değiştirin uyarısı ne demek?

Bize ulaşarak işletmeniz için Fotokopi Makinanız için bakım Teklifi talep edebilirsiniz.