Çerkezköy Toner – Beta Büro Makinaları

Tekirdağ çerkezköy içindeki işletmelere ve çerkezköy organize sanayi bölgesinde bulunan fabrikalara ücretsiz toner teslimatı yapmaktayız.

Toner kodu ve/veya makina model bilgisiyle toner fiyatı talep edebilirsiniz.

Fotokopi makinası ve yazıcılara teknik servis hizmetimiz vardır.

Kısa ve uzun dönem fotokopi makinası, yazıcı kiralama hizmetimiz bulunmaktadır.

Toner dolum hizmetimiz de mevcuttur.

Dolum toner fiyatlarımızı öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz.

Tonerleri firmanızdan yada kurumunuzda teslim alıyoruz. Toner dolum işlemini yaptıktan sonra teslimat yapıyoruz. En yaygın dolum yapılan marka hp’dir. Toner dolumu yapıldıktan sonra bazı modellerde chip değişimi yapılmaktadır. Bu renkli toner dolumlarında daha fazla gerekir. Toner chip değişimi yapılmadan yazıcının çalışmasını engelleyen toner tipleri de vardır. Oki tonerler de mutlaka toner chip değişmesi gerekmektedir. Çünkü makina yeni toner takıldığını algılayamamaktadır. Canon toner dolumlarında siyah beyaz tonerlerde chip değişimine gerek yoktur. Renkli canon toner dolumlarında mutlaka chip değişimi yapılması gerekmektedir. Hp cf217a toner dolumunda chip değişimine gerek yoktur. Toner dolumunu yaptırıp kullanıma devam edebilirsiniz. Lexmark tonerlerin dolumunu yapmaktayız. Lexmark tonerlerde chip değişimini de gerekmektedir. Kyocera toner dolumları da yapmaktayız. Orjinal Kyocera tonerler çok pahallı olduğu için kullanıcılar muadil toner ya da dolum tonere yönelmektedir. Kyocera makinalar uzun drum ömürleri ile bilinmektedir. Kalitesiz toner kullanımı drum ömrünü de kısaltmaktadır.

  • Beta Büro Makinaların’dan tonerlerini tedarik edebileceğiniz başlıca markalar şunlardır.
  • Hp Toner, Samsung toner,  Canon toner , Xerox toner , Lexmark toner, Epson toner , Brother toner , Oki toner , Panasonic toner, Triumph Adler toner, Kyocera toner , Sharp toner, Konica Minolta toner, Develop toner, BM copiers toner,  Gestetner toner, Mitaco toner, Ricoh toner , Utax toner,
  • Bize ulaşarak işletmeniz için Toner Teklifi talep edebilirsiniz.

E-KATALOG

Ürünlerimize Bir Göz Atın