Edirne de yazıcı kiralamak için bize ulaşabilirsiniz. Yazıcı kiralamada sabit bir fiyat yoktur. Kullanıcının aylık baskı adedine göre, cihazın fonksiyonel özelliklerine göre yazıcı kiralama fiyatları değişiyor. Beta büro olarak Edirne de yazıcı kiralama hizmeti vermekteyiz mesela Yazıcı kiralama sistemi ile sayfa başı çıktı maliyetlerini ölçebilirsiniz ve Konica minolta yazıcı kiralama ile toner parası ödemezsiniz ancak Edirne de kiralık yazıcı konusunda her model yazıcı kiralama yapabiliyoruz bu nedenle Kiralık yazıcılarda toner ve yedek parça için ücret ödemezsiniz.

 

Yazıcı kiralama yaptığınızda yazıcınız sıfır olarak kutusunda teslim edilir.

ücretsiz kurulum yapılır.Renkli yazıcı kiralama yapabilirsiniz mesela Renkli yazıcının içinde dört adet toner bulunmaktadır. Bunlar mavi, kırmızı, sarı ve siyah renklerdir mesela Drum üniteleri de 4 adet bulunmaktadır. Kiralık renkli yazıcı drum ve toner ücreti ödemezsiniz. Konica minolta renkli yazıcılar kalite olmak üzere piyasada yazıcılara göre çok üst seviyedelerdir bu nedenle Toner dolum ve Drum değişim ücretleri ödemek zorunda kalmazsınız.

Süpriz maliyetlerden kurtulursunuz ancak Mevcut yazıcının yerine daha profesyonel yazıcı kiralamak için bize ulaşıp, fiyat teklifi alabilirsiniz. Yüksek fiyatlarla satın alınan fotokopi makinesi modellerinin ve yazıcıların kullanım sırasında sarf malzeme giderleri, bakım ve onarım giderleri de vardır. Yazıcı kiralama fiyatlamaları cihazın özelliklerine göre değişir. Yeni teknolojiler içeren cihazların fiyatları doğal olarak daha yüksektir. Firmamız sıfır kutusundan çıkararak size cihaz teslim edecektir.

Servis hizmetimiz hızlı, kaliteli ve güvenlidir. Her sektörden her ölçekteki işletmenin ihtiyacı olan baskı ve çıktı çözümlerini firmamızda bulabilirsiniz. Birden çok yazıcı kullanılan ofislerde ve idari birimlerde yazıcıların yönetimi de ayrı bir sorun olur.

Periyodik bakımları aksar. Kiralama sisteminde bakım ve onarım hizmetleri yerine getirilir. Yazıcı kiralayarak baskı maliyetlerinizi kontrol altına alıyorsunuz.

Bize ulaşarak işletmeniz için Fotokopi Makinası Kiralama Teklifi talep edebilirsiniz.

E-KATALOG

Ürünlerimize Bir Göz Atın