Şirketenizin gizli maliyetlerini hiç düşündünüz mü

eski fotokopi makinası maliyetleri

Şirketinizin gizli maliyetlerini hiç düşündünüz mü?

Her yıl normal bir ofis çalışanı tarafından 10.000 sayfa yazdırılıyor.
Çoğu şirketin genel giderlerini kontrol altında tutmaya yönelik sistemleri vardır; ancak , giderek daha da rekabetçi hale gelen bir dünyada en düşük maliyet ve en yüksek çevre duyarlılığı başarı ve başarısızlık arasında fark olabilir.
Beta Büro Makinaları olarak bizler yalnızca kuruluşları üstün kaliteli dokümanlar sunma konusunda desteklemeye değil aynı zamanda şirketinizdeki en gizli maliyetlerden birini yani önlenebilir baskı maliyetlerini tespit etmemize yardımcı olmaya da çalışıyoruz.
Şirketinizde her gün yapılan gereksiz baskı miktarı veya yazıcı filonuzu yönetmek ve bakımını yaptırmak için ayrılan zamanı hiç düşündünüz mü?
Nakit akışınızın ne kadarı sarf malzemelerine bağlanıyor veya donanıma yaratılıyor ve ofis alanınızın ne kadarı kağıt ve toner kartuşlarını saklamak için kullanılıyor.
Enerjiye aç eski cihazlar, gereksiz baskıya israf edilen kağıt ya da geri dönüştürülmek yerine atılan sarf malzemeleri nedeniyle şirketinizin çevre üzerinde ne gibi etkiler var?
Bunlar düşündüğünüzde cevaplar şaşırtıcı değil mi?

Bir şirketin baskı maliyetlerinin; %10’unu donanım, sarf malzemeleri, bakım, kağıt ve enerji oluşturmaktadır.
Çalışanların yaptıkları baskıların yalnızca %20’si çift taraflıdır.
Şirketin toplam verimliliğindeki %19,50 kayıp dokümanlarla çalışma zorluklarından kaynaklanmaktadır.
(ALL Associates Group)
eski fotokopi makinası maliyetleri

Beta Büro Makinaları olarak Firmaların ofis yapısına uyumlu renkli ve siyah beyaz fotokopi, yazıcı ve üretim makinalarını belirleyip sabit kira ücreti ile kısa ve uzun vadede kiralama hizmeti vererek, dokümantasyon
maliyetlerinde %30’a varan tasarruf sağlıyoruz.
Beta Büro Makinaları olarak Sharp , Triumph-Adler ve Gestetner marka fotokopi makinalarının Trakya yetkili Satıcısı ve Teknik Servis Merkeziyiz.
Kiralama taleplerinizi 0282 654 08 09 no’lu telefonu arayarak veya satis@betaburo.com mail adresine iletebilirsiniz.

Bize ulaşarak işletmeniz için Fotokopi Makinası Kiralama Teklifi talep edebilirsiniz.