Lüleburgaz yazıcı kiralama

Ancak Birden çok yazıcı kullanılan ofislerde ve idari birimlerde yazıcıların yönetimi de ayrı bir sorun olur. Konica minolta renkli yazıcılar kalite olmak üzere piyasada yazıcılara göre çok üst seviyedelerdir bu nedenle Toner dolum ve Drum değişim ücretleri ödemek zorunda kalmazsınız. Periyodik bakımları aksar. Kiralama sisteminde bakım ve onarım hizmetleri yerine getirilir. Yazıcı kiralayarak baskı maliyetlerinizi kontrol altına alıyorsunuz.

Servis hizmetimiz hızlı, kaliteli ve güvenlidir. Her sektörden her ölçekteki işletmenin ihtiyacı olan baskı ve çıktı çözümlerini firmamızda bulabilirsiniz. Ücretsiz kurulum yapılır.Renkli yazıcı kiralama yapabilirsiniz mesela Renkli yazıcının içinde dört adet toner bulunmaktadır. Bunlar mavi, kırmızı, sarı ve siyah renklerdir mesela Drum üniteleri de 4 adet bulunmaktadır. Kiralık renkli yazıcı drum ve toner ücreti ödemezsiniz.

Yüksek fiyatlarla satın alınan fotokopi makinesi modellerinin ve yazıcıların kullanım sırasında sarf malzeme giderleri, bakım ve onarım giderleri de vardır.Beta büro makinaları olarak keşan yazıcı kiralama hizmeti vermekteyiz mesela Yazıcı kiralama sistemi ile sayfa başı çıktı maliyetlerini ölçebilirsiniz ve Konica minolta yazıcı kiralama ile toner parası ödemezsiniz ancak Lüleburgaz da kiralık yazıcı konusunda her model yazıcı kiralama yapabiliyoruz bu nedenle Kiralık yazıcılarda toner ve yedek parça için ücret ödemezsiniz.

 

Yazıcı kiralama fiyatlamaları cihazın özelliklerine göre değişir. Yazıcı kiralamada sabit bir fiyat yoktur. Kullanıcının aylık baskı adedine göre, cihazın fonksiyonel özelliklerine göre yazıcı kiralama fiyatları değişiyor.

Süpriz maliyetlerden kurtulursunuz ancak Mevcut yazıcının yerine daha profesyonel yazıcı kiralamak için bize ulaşıp, fiyat teklifi alabilirsiniz.   Yeni teknolojiler içeren cihazların fiyatları doğal olarak daha yüksektir. Firmamız sıfır kutusundan çıkararak size cihaz teslim edecektir.

Lüleburgaz yazıcı kiralama

Bize ulaşarak işletmeniz için yazıcı kiralama teklifi talep edebilirsiniz.

E-KATALOG

Ürünlerimize Bir Göz Atın