Silivri Toner – Beta Büro Makinaları

Silivri’de bulunan mesela devlet kurumları, okullar ve şirketlere toner teslimatı yapmaktayız. Bu sebepten Beta Büro Makinaların’dan kullandığınız cihazlarınız için toner fiyatı talep edebilirsiniz. Ancak Kiralık fotokopi makinası ve yazıcı için bizden fiyat alabilirsiniz. Muadil toner partikülleri yazıcı içerisinde bulunan fırında 180 – 200 derecede ısıtılarak kâğıt üzerine yapıştırılmaktadır.Standart bir tonerden 2000 sayfalık baskı %5 bir oranında toner doluluk yetmektedir. Firmamız bulunduğu sektör içerisinde sunduğu hizmet kalitesi ile lider konumda yer almaktadır. Toner yazıcı ve fotokopi makinelerinde kâğıt üzerinden yazı ve görüntü almak için kullanılan tozdur.

Fakat Çin mali mürekkep ve ya toner tozu kullanmaktadırlar. Bu toner tozları ve mürekkeplerin kalitesi çok düşüktür. Fakat bilmeleri gereken bir şey vardır. Toner tozu havada uzun süre kalan bir maddedir.

Bu sayede yazıcınız için kullanacağınız toner de size kalite kavramı içerisinde sunulur. Daha sağlıklı bir sonuç alınmak isteniyor ise mutlaka kaliteden ödün verilmemelidir.

  • Beta Büro Makinaların’dan tonerlerini tedarik edebileceğiniz başlıca markalar şunlardır. Hp toner,Samsung toner ,Canon toner ,Xerox toner ,Lexmark toner,Epson toner,Brother toner ,Oki toner ,Panasonic toner ,Triumph Adler toner ,Kyocera toner ,Sharp toner ,Konica Minolta toner,Develop toner ,BM copiers toner,Gestetner toner ,Mitaco toner ,Ricoh toner ,Olivetti toner
  • Silivri Toner – Beta Büro Makinaları
  • Bize ulaşarak işletmeniz için Toner Teklifi talep edebilirsiniz.

E-KATALOG

Ürünlerimize Bir Göz Atın